×

آلبوم موسیقی متن فیلم مادر اثری از ارسلان کامکار

Mother By Arsalan Kamkar Released on 2000
 • 4.5/5
 • Soundtrack
 • 00:39:24 -
 • Iran
 • © علی حاتمی

  Arsalan Kamkar – Mother (2000) MP3

  Arsalan Kamkar - Mother (2000)

   

  یک آلبوم از موسیقی متن فیلم زیبا مادر با هنرنمایی هنرمندان موسیقی از خانواده ی کامکار بشنوید که سازهایی همچون کمانچه ، تمبک،دف،عود،نی،تار،سنتور در آن به اجرا گذاشته شده است.این آلبوم در سال 1389 منتشر شده است.

   

  باکس دانلود
  (1) Comments
  1. تشکر ویژه :
   MMatnha
   12:13 - 1394/05/16

   سلام
   بابت انتخاب این اثر هنری بسیار سپاسگزارم، لطفا اگر امکان خرید و یا توافق وجود دارد در این بخش از آثار ایرانی مانند فیلم های فیلم “خیلی دور خیلی نزدیک” قرار دهید.
   همینطور من مایل بودم برای انتخاب موسیقی به محتوی ارزشی و موضوعی فیلم ها هم توجه فزمایید. شندیدن موسیقی فیلم تداعی کننده موضوعات پنهان و آشکار یک اثر است. در واقع در روانشناسی تبلیغات استفاده از موسیقی در متن فیلم ورود به ناخود آگاه است. پس اگر ارزش محتویی یک اثر بار منفی داشته باشد به دنبال آن همان احساس در ذهن تداعی می شود.
   مثلا من موسیقی فیلم هزارتوی پن را دانلود نکردم!! با اینکه اثر در جایگاه هنری پرداخت ارزشمند و قابل توجهی داشته … . یا به عنوان مثال دانلود موسیقی بازی کامپیوتری که در هدف القایی ان انتقام و کشتن بی رحمانه ستوده می شود، تکرار های ذهنی خطرناکی را ایجاد می کند.
   همچنین ملاحظه شما برای درک سلیقه تمام مخاطبان سایت را درک می کنم اما معتقدم، می شود در هر مسیری ارزشی و هدفمند رفتار کرد.
   شما در بیدارکردن گوش موسیقی بسیاری از افراد قدم بزرگ و مثبتی برداشتید و نظر افراد زیادی را با معنی “درک موسیقی بدون کلام و کلاسیک” و همچنین نگاه علمی به این هنر اثرگذار و خارق العاده جلب کردید.
   بنابراین سخت گیری در انتخاب شما به فرهنگ جهت می دهد و انتخاب های هوشمندانه ذهن های افراد را به سمت تعالی هدایت می کند.