×

دانلود آلبوم اورجینال موسیقی متن فیلم روز واقعه از مجید انتظامی

The Fateful Day By Majid Entezami Released on May 08, 2016
 • 5/5
 • Soundtrack
 • 01:03:10 -
 • Ney davoud
 • © شهرام اسدی

  Majid Entezami – The Fateful Day (2016) MP3

  majid-entezami-the-fateful-day-2016

  روز واقعه فیلمی سینمایی به کارگردانی شهرام اسدی و تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته است که سال ۱۳۷۳ از روی فیلمنامه روز واقعه بهرام بیضایی ساخته شده.این فیلم توانست از سیزدهمین دوره جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین فیلم را دریافت کند. فیلمنامهٔ کامل هم کتابی است که بارها در ناشران گوناگون چاپ شده است.عبدالله جوانی مسیحی است که تازه به اسلام روی آورده و دل در گرو عشق راحله دختر زید دارد. وی در جریان عروسی با راحله ندایی می‌شنود که او را به یاری فرا می‌خواند، عبدالله بیابان به بیابان، واحه به واحه به سمت کربلا می‌تازد و هنگام عصر عاشورا به آنجا می‌رسد و در آن زمان «حقیقت» را بر سر نیزه می‌بیند…داستان بر اساس زندگی جوانی نصرانی (مسیحی) به نام وهب است ، از داستان وهب، جوان تازه داماد و پیوستن او به سپاه امام حسین به دو صورت داستان نقل شده، یک آنچه در این فیلم دیده میشود، ناظر ماجرای کربلا میشود، و دیگری آنچه در مختارنامه دیده میشود که از همسر تازه عروسش خداحافظی میکند و در رکاب امام حسین شهید میشود

  Download BOX
  (4) Comments
  1. 22:33 - 1395/07/26

   از انتخاب و انتشار این آلبوم بسیار سپاسگزاریم.
   علاوه بر ارزش آثار استاد انتظامی، یادبود فاخر روز واقعه در یک فیلم سینمایی خاطره ای فراموش نشدنی از تصویر پردازی هنری یکی از بزرگترین حقایق عالم دارد… .

  2. 18:41 - 1395/07/27

   سلام و خسته نباشید ممنونم به خاطر قرار دادن این آلبوم برای دانلود خیلی وقت بود دنبال این آلبوم میگشتم.تشکر و سپاس فراوان.

  3. 17:15 - 1397/03/21

   سلام چرا لینک خرابه